|
Aplikace
Jak probíhá spolupráce
Reference
PŘESUNUTO DO PRODUKTŮ

Jak probíhá spolupráce
Domluvte si nezávaznou a přátelskou konzultaci a probereme, jak Vám můžeme pomoci.
Před zahájením vývoje
Na začátku naší spolupráce se osobně potkáme a probereme vaši představu a cíle projektu. Jaké přesně požadujete funkce a kdo bude váš software/aplikaci používat. Následně se pustíme do analýzy projektu a připravíme návrh realizace. Často sami přijdeme s nějakým originálním řešením vašeho problému. Důležitým aspektem je také volba správné formy spolupráce.
Během vývoje
Vývoj probíhá agilně, to znamená po milnících, které se jmenují sprinty. Probíhají zpravidla dva týdny a na jejich konci je vždy znám dílčí výsledek, který vám představíme. Váš názor je pro nás v průběhu vývoje důležitý, proto s vámi neustále udržujeme komunikaci.
Testování
Ještě než váš projekt vypustíme do světa, je třeba vyzkoušet, jestli vše funguje tak, jak má. Provedeme testování a zároveň dáme k vyzkoušení beta verzi i vám. Na základě připomínek produkt ještě upravujeme.
Spuštění
Můžeme slavit. Vaši aplikaci či software vypouštíme ven a launch party se často táhne až do ranních hodin. Všichni už se nemohou dočkat, až aplikaci začnou používat.

Report

Můžeme slavit. Vaši aplikaci či software vypouštíme ven a launch party se často táhne až do ranních hodin. Všichni už se nemohou dočkat, až aplikaci začnou používat.
Po vývoji
Určitě jste si všimli, že vaše oblíbené aplikace se v průběhu času mění. Vždy, když aplikaci dostanou do rukou uživatelé, objeví se ještě prostor pro zlepšení, či přidání nové funkce. Zároveň je nevyhnutelná kontinuální podpora, a proto je důležité mít sehraný tým, který umí operativně řešit malé i velké úpravy kódu. Tuto péči a vývoj rádi zajistíme.

Vyplňte formulář a naši specialisté Vás kontaktují

Jméno*

Příjmení*

Telefon*

Email*

Vyberte služby o které máte zájem

Veškeré ceny služeb s Vámi probereme po zjištění všech potřebných informací

Kontakt

IČ: 066 46 654 | DIČ: CZ06646654

Datová schránka: 874v5y8

Spisová značka 72754 C, Krajský soud v Ostravě

Obecné dotazy:

Zasílání faktur

Marketing a komunikace

marketing@f13cybertech.cz

Facebook

LinkedIn

Instagram